10,000 LAYERS OF ALUMINUM FOIL BALL (100+ LBS WORLD RECORD)

by: Wolfie

Download this transcript

Transcript:

[0.0]
Topi më i madh prej fije alumini lol Ayyoooueeee!


[0.5]
Ay yo. Whats ndyrë të mirë, e saj djali juaj Wolfie. Dhe sot është një ditë e veçantë. Sepse sot ne jemi gonna të jetë duke bërë të botëve më të mëdha topin fletë metalike prej kallaji. Në botën freaking


[16.0]
Sot, unë kam Dustin në kamera. Sooowhee Dhe kam nevojë për një favor nga ju djema. Për çdo këmbët e fletë metalike të përdor. Unë dua të paktën 1.000 pëlqime në video.


[21.5]
Pra, thonë se unë kam 100 ft e fletë metalike prej kallaji.


[26.0]
doni 200.000 pëlqen në këtë të drejtë videove tani në qoftë se ne e bëmë se unë nuk jam duke shkuar për të ndjehen të sot do të jetë i suksesshëm si Shëndeti dhe ne jemi duke shkuar për të bërë topa të mëdha parë ndonjëherë në mënyrë të qartë nëse ne jemi duke bërë topin më të madh në botë ne jemi gonna nevojë të paktën katër prej tyre Rolet e frazës në telashe për shkak aktivizohet mjaft të mirë, por ajo që për kjo ajo që për këtë unë ndonjë nga këto ok bërë dhe për të ndihmuar kështu që në thelb unë shkova në Walmart fshihen krejtësisht jashtë tyre tërë 20 Seksioni I vetëm të marrë një herë unë flas girls 200-këmbë I mori 250 rrotullon këmbë këto gjëra janë të rënda si ferr I kam vlerë e madhe Rregullat e 25-këmbë, sepse ju e di pse ju nuk do të vetëm të jetë e drejtë në time channel ju Gotta merrni Ryans mënyra mund të përballojë kemi marrë një vlerë të 15-këmbë të madh Rregullat për shkak se unë nuk e di dhe e fundit por jo më pak për të përfunduar çdo gjë off dhe kemi marrë 25-këmbë rëndë rrotullon këto gjëra nuk do të dështoj rreth këto gjëra janë thënë të jetë mjaft e fortë për të mbajtur një plumb ok kështu që ju nuk qij përreth të gjithë plumbat me plumba dhe ajo do të kërcej prapa dhe xhiruar që bën ajo do të goditur në kokë çdo herë që të saktësisë kështu për fat të keq topi do të jetë shumë i madh për të bërë në kjo kuzhinë kështu që ne jemi gonna të keni për të lëvizur në katin e poshtëm E di që ka pasur qepje, por le të zhvendosur tani kështu që sigurisht Dua videot tuaja info në qoftë se ne jemi gonna të bëjmë këtë, ne gjithashtu duhet Ju lutemi të thonë emrin tim dhe unë do të kontribuojë për të vërtetë çdo ditë të jetës sime, nëse unë mund të. Unë jam vetëm duke shkuar për të treguar ju keni një pol metalike pyet pse ju keni një Vetëm Thuaj Shout për "Silan Mays" në Karolinën e Veriut. pol metalike sepse në qoftë se ne jemi duke u përpjekur për të rap prisni ne mund të rrëshqas këtë shtyllë metalike brenda dhe pastaj zgjidh këtë sa më shpejt që mundur pa djegur gishtat tonë sepse në qoftë se ju vetëm duhet gishtat në këtu ajo dhemb në fakt ju mori një litar ne jemi gonna të bashkangjitni një litar për topin në mënyrë që ne mund ta tërheqë atë ndoshta ne do të bashkëngjitni atë në makinën time ne gjithashtu mori fletë shtesë tin kjo është vende këtë dhomë Video Dustin dhe vëllezërit video e mia në mënyrë në qoftë se ju e dini se kjo stuff është e fortë, nëse është e gjëja e fundit kemi marrë se kështu që kjo është e ku ne jemi duke shkuar për të bërë atë që kemi një tavolinë tani në mënyrë që të vënë këtë në Perspektiva për ju djema të llogaritur sa kallaj petë të kemi kështu që ne kemi 30 950 këmbët që përkthehet në rreth 1.3 kilometra e fletë metalike prej kallaji i cili është pothuajse një milje për njerëzit audio amerikan kështu që kjo është në thelb një milje e petë kallaj kjo është një shumë e fondeve për të marrë le të filluar kështu ne jemi gjithmonë duke shkuar për të filluar me shittiest një ne kemi vlera të mëdha 25 këmbët askush nuk i pëlqen këto kuti janë tashmë të copëtuar si kjo është e tashmë të hapur kështu që pse nuk kemi këto onesies ditë unë nuk e di edhe unë fjalë për fjalë mori ata për djalin tim Ryan socionics tij kështu që ne kemi tre vjeçarë dhe kjo është se si ne jemi duke shkuar për të filluar me topin një tutorial sepse ju duhet një akull core atë në COMPAL atë si të shtrënguar të jetë e mundur, sepse ne duam që kjo të jetë një top të shtrënguar të rëndë në mënyrë të gjithë copë info ne kemi do të jenë të mbështjellë rreth kësaj një bërthamë, por unë nuk jam paraqesë roll parë poshtë dhe topi është tashmë kjo e madhe kjo është vetëm 125 football I patjetër duan shumë Tre vlerë të madhe 25-këmbë vajzat poshtë koha për të lëvizur në vlerë të madhe 5400 djema ne kemi bërë një role pak, por e drejtë tani si ju mund të shihni se është tashmë duke u lënduar në një kompakt është e vështirë për të marrë të shtrënguar kështu që në thelb nuk i mori lart çekiç druri të shkojnë përpara theu që kondensohen atë kështu që ne jemi duke e bërë të çelikut të gjithë djemtë e tjerë është fjalë për fjalë rënë madhësinë gjithë në gjykata në gjysmën e tani është një e saktë, por kuku saktësisht se cila ishte një natë plot me njerëz në Malley do ta bëjë këtë është një bërthamë solide vetëm duke u përpjekur për ta bërë atë të gjithë ndjehet si një Rruga shkëmb fjalë për fjalë ndjehet si një shkëmb ne nuk jemi as në gjysmë të rrugës poshtë mbështjellë kjo me topin duket si deri tani është e madhe ajo është shumë e dendur ok nuk ka si një ons e tyre në ndyrë e tyre vështirë është e gabuar në dorën time tani është i lënduar kështu që unë jam gonna let dustin të marrë përsipër për një bit qe sapo ka filluar dhe atëherë unë jam gonna të kthehen pranë fundit dhe ne jemi Do të ndihmojë futbollin i mori këtë metal pol ndodh këtu në mënyrë të vetëm rrotullon pa probleme tani djema si ju të vazhdojmë të bëjmë këtë ju merrni më të mirë dhe më të mirë dhe ju të mësoni gjërat e vogla që të ju ndihmojë një më të shpejtë kështu që kjo po na ndihmon të bëjë larg më shpejt djema e fundit rinovuar ne kanal-regjistruar ky mur të drejtë këtu, sepse tabela ishte aq mprehtë dhe mbajtur fikje në info kur është ne kemi qenë të tërhequr atë në mënyrë të shohim tani se si qetë ky proces po shkon në rregull djema kështu që ne jemi të dy si gjashtëdhjetë për qind done kjo është madhësia e bar tani kjo është e madhe vetëm për të treguar ju një krahasim Unë nuk mund edhe të përfundojë krahët e mi rreth tij është një ndyrë mur i madh, por i mbani prerje veten kështu që unë jam rrjedhjen e rëndë këtu këtë veshje e gjakut jashtë të drejtë tani për mua fshirje shkurtimet e mia të tjera në mënyrë të prerë deri më tani në një dorë kështu që nuk ka një të drejtë këtu djema I vënë në dashuri kohët e fundit, sepse kjo është ndyrë vënë në doreza kështu që kjo është fiks të përdorimit tashmë nuk do të përpiqet për të vendosur mbi kjo është e rrezikshme si do të duan çdo Video haha ​​ok kështu që ne jemi bërë gati djema fjalë për fjalë janë përfunduar deri në vetëm për shtresën e fundit topi është e drejtë nuk ka absolutisht masiv dhe Strategjia e kemi zgjedhur për të bërë tani kemi marrë atë off tryezë cuz ajo ishte duke marrë një kohë të gjatë ne jemi duke kodrina atë të gjithë rrugën atje poshtë duke kthyer unraveling atë dhe pastaj duke bërë atë përsëri kështu që unë jam gonna të për herë të fundit Pjesa e ju do të shihni se si ndyrë punë atë shumë është balls Djema ok kështu që ne sapo përfundoi mbështjellës me pothuajse çdo rregull të vetëm ne vetëm kanë të 25-këmbë Dhoma rëndë mbetur por ato janë vetëm për të bërë atë të duket shumë e ata janë si të vërtetë asgjë në mënyrë këtu është djema këtu është kunj ujë të valë mbi perëndisë tim qenë kaq i lumtur ju djema për sa ju mendoni në këtë mënyrë sinqerisht, nëse unë kam për të guess i do të them rreth 543 Anyways djema ne jemi gonna makinë më të gjithë këta dhe unë do të tregoj ju finale zbulojnë kështu që këtu është më e madhe topin fletë metalike prej alumini botë edhe pse duhet të duket ajo mori tri orë për të ndërtuar Përdore çdo pëllëmbë të naftës nuk e humbni ndonjë gjë e cila është vendi ku të gjithë do të dini se sa e njëjta Mënyra se si e vështirë 543 paund po aq kohë për të qij rreth me këtë top Pra, gjëja e parë të gjithë do të dinë se nuk shkon poshtë në shkallët dhe i mori një përgjigje për ju Jezu Krishti nuk ka të vërtetë të shpejtë boy shkatërrojë shtëpinë time seriozisht kjo është gjithë çfarë është kjo i ishte edhe se ishte atje para se të ishte ok i ishte se unë Nuk është se ju i përmbushni kështu që ne jemi të mirë i nuk e di në qoftë se ju djema e di se çfarë kam përdorur për të luajnë futboll datën time dhe unë kam një goxha rast të fortë kështu që klasa juaj në atje vetëm e drejtë mbi oh kjo po vjen ju doni për të rritur atë unë mund të ngrejë të gjithë ata për ju si një shtrirje ka pasur një të ngrohtë-up të mbajë ajo ende është e mia favorite ju mund të arrijnë me të drejtë këtu atëherë forma komplekse të shkollës është e shkuar për një vajzë e zezë të mos vjen deri 12 parëbirnisë është një nga këto për shkak të ujku që është e vështirë për të bërë partia juaj yeah i jam duke folur në lidhje me katin e valle shikoni në atë gjurmë edhe pse kjo është një e bukur kick soccer DAMT këmba ime do të jetë për nesër zjarri unë do t'ju them se juaj gjithë këmbën godet Joe fatin tonë që dëshironi për të sjellë disa fruta kjo padyshim tim zot yeah yeah tashmë Apple ka më këtë do të punojë për të kungull këtë gjë si ju mund të dëgjoni është e vështirë si qij këtë gjë e si kokosit të marrë një pushim ah po 3 u14s im top petë kallaj, por ju jeni të mirë ju e dini se çfarë dhe dukshëm tim iphone tuaj football 7 ndyrë hey guys, kjo është 542 £ drejt deri në ajër unë jam duke shkuar për të përpjekje për një fuçi tronditje deri në ballkonin tim sepse i duan të hedhin atë, por pse unë mbajnë atë deri në shkallët, kur unë mund vetëm të hedhin atë nga e para në formën time gati-me-veshin Është e vërtetë se njerëz si babai yt kështu që ne kemi nevojë për të rivlerësuar se si ta bëjmë këtë atë që ata kanë qenë duke punuar në vendin tim oh my god pothuajse më vrau ju duhet të jetë pak kangjella rregull jemi vetëm gonna të ecin të njëjtën histori çdo Instinkti Unë mendoj se kam marrë saktësinë kjo është një top shumë i madh kjo është se unë goditur qëllimin smash ju djema të mirë që button si dhe unë kam besim në my Topi nuk do të thyejnë të drejtë këtu kështu që këtu ne do të shkojmë wow ju duken veshur zakonisht oh por shikoni në sjelljen e tyre në tokë të bëri të kjo gjë është shumë e kështu që le të shkojë lidhin të litar në fund tani dhe pastaj gonna të Dustin të mbajnë një fund të të lëkundur në mua aq e vështirë sa të jetë e mundur dhe të të shohim nëse unë bie në tokë Unë jam duke marrë një të goditur përsëri për ujku dhe I vdekur për ju djema mori si 17 shkurtime në krahu im në këtë video ky ka qenë një luftë Setup ok djema kështu Dustin ka rekord Qëllimet janë duke bërë disa praktika tani Unë jam duke shkuar për të tymosur di me si një hap më afër për të bërë fjalë për fjalë këmbë për të identifikuar se çfarë jeni duke bërë ajo përsëri unë premtoj unë do oh hey djema kështu është e çmendur i parë në terren tani kjo pak akulli kudo mbi të terren i mori nënën time ngarje makinën dhe Unë jam duke shkuar për të parë nëse ju mund të telefononi mua dhe me mënyrën djemtë mënyrë ne e bëmë atë është Dustin lidhur një litar këtu kemi një shok për një makinë këtu mbajtjen e tre mbrapa vende do të marrë të gjitha të Pesha kur topi tërheq mua, por është e Nuk do break dhe ngarje këtë arratisje dritare ju djema e humbi atë fjalë për fjalë i theu duke u përpjekur për t'i shpëtuar djemtë ajo është përshëndetur I nuk e di nëse ju mund të dëgjoni atë, por është e duke përshëndetur rreth jush Gotta prisni mom I nuk mund të bëjë asgjë 32 dëshirat ok kështu që ju djema mund të shihni këtë top është hedhur aftë topin bowling saj në mënyrë në thelb ajo ishte çdo gjë në lidhje me këtë tani ajo që unë jam duke shkuar për të bërë vetëm për të provuar për ju djema se ky top është 100 për qind fletë metalike prej alumini duket si ajo është asgjë Unë jam gonna të prerë atë të hapur kështu që unë jam gonna try dhe mundi atë të hapur me Mallik dhe në qoftë se kjo nuk funksionon yeah yeah ai do kështu që ajo që unë jam duke shkuar për të shkuar shkëlqejë këtë top ky top ka qenë nëpër shumë ok miut për të punuar oh, por aq më e vështirë goditur dy macet e saj në qoftë se ju mori shpëtoj tim katër djemtë nga alan nuk do të punojë kështu që një mendoni thikë gjalpë një herë se ok e madhe se që i kanë kjo e bukur që i përdorin për mijë gradë jo jo ne patjetër nuk ishte se nuk kam marrë kjo është një ide e mirë, por më e madhe, sepse ok i mori një pyetje e madhe po romancë off saj ngjeshur ajo kthehet ajo është vetëm duke marrë fortë ndoshta të marrë një YAY fortë atë që nuk e di se çfarë po ndodh në tuaj kasap dhe dy zakonisht prerja sende e hapur është e bukur për të parë, sepse është e vërtetë të kënaqshme, por kjo nuk do të prerë ka një shtresë në nuk do të lëvizë oh kjo tingëllon bro aq keq unë nuk e di ajo që e shëndoshë është cilësi kështu që ishte humbur të gjitha pastaj kam gjetur shkojnë-në time të bukur jeta do të ri-hapur tashmë vijnë në le të liroj atë, le të marrë në atje djema vijnë në me të vërtetë aq shumë dhjetë njerëz ok aq sa ju mund të shohim se çfarë po brenda do të kërkuar për të merrni kec tuaj në atje anyways Shpresoj të djema gëzuar video kjo mori mua kështu shumë kohë kështu që ju më mirë të shkojnë poshtë dhe mu atë buton si njerëz nuk kanë një dy-pjesë mijë dritat e pathyeshme heq shalë topin undrivable kjo gjë është pathyeshëm por edhe diçka tjetër I marrë për të dhënë një britmë të madhe jashtë për djalin tim vetëm pushimi në kamera i dashuri se kështu që nëse ju doni të shihni disa lojtarë më shumë ndodh për lidhjen e tij kanalit në krye përshkrimi youtube com qëndron vetëm, por ju tashmë e dini se çfarë është dhe komenti poshtë çfarë gjëra të tjera gjigante që ju jeni të mirëpritur për të bërë dhe unë do të bëjë atë herën tjetër në tri-di nje nga filmi anyways Unë do të ju djema të shihni së shpejti me tjetër video banger dhe si gjithmonë leDescription:
More from this creator:
200,000 LIKES and I'll make another GIANT BALL!! This is the World's Biggest ALUMINUM FOIL BALL. Comment what you want me to make next! JustDustin: https://www.youtube.com/JustDustin

FOLLOW ME SO WE CAN BE FRIENDS! Twitter: https://twitter.com/wolfieraps

Instagram: http://instagram.com/wolfie

Snapchat: WolfieRaps MAIL ME STUFF :) PO Box 59071 ALTA VISTA OTTAWA ON K1G 5T7 If you read this I love you!
Disclaimer:
TranscriptionTube is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for sites to earn advertising fees by advertising and linking to amazon.com
Contact:
You may contact the administrative operations team of TranscriptionTube with any inquiries here: Contact
Policy:
You may read and review our privacy policy and terms of conditions here: Policy