ילדי בית העץ עונה 2: וויי פיי בוסקילה

by: כאן חינוכית

Download this transcript

Transcript:

[3.0]
"אנחנו ילדי בית העץ, "עושים פה כל מה שבא לנו "כי זה העולם שלנו, "העולם שלנו."


[10.44]
"כשאני עולה על הבמה אומרים לי 'ויי.' "כשאני מתחיל לרקוד אומרים לי 'ויי, ויי, ויי.' כשמדברים אליי אנגלית אני שואל: 'ויי, ויי?'. "כשאומרים לי: 'מה השם?' אני עונה: "'בוסקילה ויי-פיי, בוסקילה ויי-פיי, "בוסקילה ויי-פיי, זה אני, בוסקילה ויי-ויי-ויי. "ת'טס מי." הורס, לא? לא הבנתי, איך קוראים לו? -ויי-פיי בוסקילה. אני לא מאמינה שלא שמעת עליו. כל המדינה מדברת עליו. אוי, "כל המדינה"... אל תגזימי... "בוסקילה ויי-פיי, בוסקילה ויי-פיי." רואה? את יודעת כמה צפיות יש בשיר שלו? כמה צפיות יש לו כבר? אלף? יש לו חמישה עשר מיליון צפיות! חמישה עשר מיליון?! טוב, בסדר, מה, את יודעת כמה... כמה כוכבים יש בשמיים? הרבה יותר מחמישה עשר מיליון. שלא לדבר על גרגירי חול שעל שפת הים, שזה בכלל... את יודעת שבפורים השנה כולם הולכים להתחפש לוויי-פיי בוסקילה? איזה מין שם זה בכלל? טוב, תשמיעי לי עוד שיר שלו, נו. אה, אין. -מה "אין"? אין. הוא הוציא רק שיר אחד. אבל יש בדיוק דיבור על זה שהוא הולך להקליט עוד שיר. מעניין למה לוקח לו כל כך הרבה זמן. כן, באמת מעניין. אני אשאל אותו. ביי. איך תשאלי אותו בדיוק? אה, כי הוא מגיע אליי היום לאולפן להקליט שיר חדש. טוב שסיפרת לי מי זה. ביי. ויי-פיי בוסקילה בא לאולפן שלך להקליט את השיר החדש?!


[96.4]
את קולטת שוויי-פיי בוסקילה הולך להקליט אצל טלילה?! -מגניב. מגניב? זה מטורף! יואו, אולי הוא כבר אצלה עכשיו? לא, אני לא נושמת! -יואו, רומי, תירגעי. כולה ויי-פיי בוסקילה. אני חייבת איתו סלפי! אז... לכי לעשות איתו סלפי. נראה לך שאני אבקש ממנו סלפי?! יואו, איזו היסטרית את. בואי לשמה, אני אבקש את הסלפי בשבילך. את תסדרי לי סלפי עם ויי-פיי בוסקילה?! יה! אני לא מאמינה שהולך להיות לי סלפי עם ויי-פיי בוסקילה! עוד פעם אחת את תגידי את השם ויי-פיי בוסקילה, ולא תהיה לך תמונה עם ויי-פיי בוסקילה.


[140.64]
"אני, אני, אתה..." בבקשה, הינה. יש כאן כל מה שביקשת. אני ממש מקווה שזה יעזור לפתוח את ה... חסימה היצירתית שלך. תה מרווה אורגנית עם שלוש טיפות דבש דבורים טהור. זה דבש מכוורת של דבורי חופש, כן? אה... לא יודעת. על האריזה יש ציור של דבורים שנראות די בחופש. לא חשוב. אני אשתה מים. טוב, בואי ננסה עוד פעם.


[173.44]
מה שתגיד...


[177.84]
שימי לי. ואן, טו, ת'רי. "אני, אני, אתה, אתה, "כן, כן, לא, לא!" לא, לא, לא, לא, לא! -מה, מה הבעיה? לא יודע, משהו חסר. אולי כישרון... -מה? -מה? -היי. אה, היי. היי, בנות. בנות, תכירו, זה ויי. ויי, הבנות. היי, אני רומי. היי, אני רומי.


[210.72]
את צוף. את צוף. או-קיי, אפשר להמשיך? אני פשוט... אני מרגיש שזה חוזר אליי. תודה לאל. בנות, שבו ואל יפריעו. אל תדאגי, אנחנו לא נפריע. נכון, צוף? -היי, אני רומי. טוב, שימי לי. ואן, טו, ת'רי. "אני, אתה, כן, לא. "כן, לא!" לא, לא, לא, לא, לא. מה הבעיה עכשיו? אני צריך... משמש. משמש?! -משמש. משמש צהוב, בשל, חצי קשה, חצי רך. תודה רבה. מה... אתה רוצה שאני אלך להביא לך?! אכפת לך?! מה פתאום. מה פתאום. למה שיהיה לי אכפת? בדיוק הרגע חזרתי מהסופר להביא לך את... דבש הדבורים הטהור שלך - שעלה הון, דרך אגב. אבל ממש לא אכפת לי, כל עוד זה יעזור לך לסיים את השיר המרתק שלך.


[265.04]
סליחה, ויי-פיי, אדוני. צוף רצתה לבקש ממך משהו. היי, אני רומי. -לא. סלפי. היי, אני סלפי. או-קיי, בנות, תקשיבו. אני עכשיו ממש מנסה לכתוב שיר חדש, אז... אם אפשר, אני ממש אשמח לקבל קצת ספייס, בסדר? בטח, בטח. בהצלחה עם השיר. אני בטוחה שהוא יהיה מעולה. תודה. -היי, אני רומי.


[302.28]
"אני... "אנחנו..."


[309.04]
מה קרה לך שם בפנים? -מה? הייתי הכי קולית בעולם. ממש. מה זה קולית. את יודעת מה נראה לי? שהוא לא מצליח להקליט את השיר החדש שלו. ברור שהוא לא מצליח. מה זה השיר הזה, "אני, אני, אתה, אתה"? מה, הוא בשיעור לשון? שלום, בנות. גונבה לאוזניי שמועה שוויי-פיי בוסקילה כאן אצלנו בחורשה. כן, הוא באולפן. -מצוין. יש לי עניין אליו. אבל הוא עסוק. הוא ביקש שלא יפריעו לו. אל דאגה, אני מכיר אותו. -מאיפה אתה מכיר אותו?! מה ז"א? אני הייתי בהופעה שלו. אני ישבתי בשורה הראשונה. הוא ודאי זוכר אותי. מה אתה רוצה ממנו? אני רוצה לצלם אותו עושה סרטון וממליץ על החורשה שלנו לטיולי שבת משפחתיים. אה? יום טוב. יופי, עכשיו כשאלברט ייפול עליו עם הסרטון הזה הוא בחיים לא יצליח לסיים את השיר הגרוע הזה שלו. את צודקת, השיר הזה באמת גרוע. בגלל זה הוא לא מצליח להקליט את השיר. יש לי רעיון. "שונאת את זהבה ושלושת הדובים, "אבל הכי שונאת אחים קטנים שמביאים ת'עצבים. "שונאת. "שונאת. "שונאת!" את רצינית? שניתן לו את השיר "שונאת"? כן. זה שיר ענק. -ברור שזה שיר ענק. אבל זה גם שיר לבת. "שונאת", רומי? בסדר, אז הוא ישנה את זה ל"שונא"! למה שאני אתן לו את השיר שלי? כי אחרי שהוא ישיר את זה, כולם יכירו אותך, ותוכלי לעשות עוד הרבה שירים. אני אצטרך לעבוד איתו. לעבוד איתו?! קודם תצליחי לדבר איתו. "היי, אני סלפי." בואי, נו.


[403.64]
אדון ויי-פיי, בבקשה, בבקשה... רק ברכה קטנה לחורשה. בחיאת ויי-פיי. סליחה, אני לא מברך חורשות. -למה לא? לחורשה שלך יש בר-מצווה? -לא. יום הולדת? -לא. היא מתחתנת בקרוב? -גם לא. אז אין לי מה לברך חורשה! עכשיו תן לי קצת ספייס! אוף... ויי!


[430.12]
מה קרה, אלברט? ויי-פיי בוסקילה צעק עליי שאני אתן לו ספייס!


[437.32]
את בטוחה שזה רעיון טוב? בטוח. בואי. "אני..."


[450.28]
מה, מה עכשיו? מה, אתן רוצות ברכה ללפ-טופ? לא. רק רצינו להשמיע לך איזה שיר. ראינו שאתה קצת תקוע עם השיר שלך. -אני תקוע עם השיר?! לא. לא תקוע... זאת אומרת... צוף? "אני שונאת". את שונאת? את מי את שונאת? אותי? -לא. היא לא שונאת אותך. מה פתאום? היא מאוד אוהבת אותך. פשוט לשיר קוראים "אני שונאת". זה שיר שצוף כתבה, ורצינו להשמיע לך אותו. הינה: "שונאת שיעורים, שונאת קלמרים, "שונאת שמחכים עפרונות בלי מחקים. "שונאת שכואבים לי..." ואו! כל כך הרבה זמן לא שמעתי משהו כל כך... גרוע. זה מביך. זה פתטי. מה חשבתן לעצמכן, שהשיר השני שוויי-פיי בוסקילה יוציא לאוויר העולם יהיה השיר הזה?! תנו לי לנחש: לא חשבתן. אז תודה רבה שבזבזתן לי זמן וספייס. כבר היה עדיף לברך לחורשה. סליחה...


[510.96]
מה זה? מה קרה לצוף? או, תודה לאל... הבאת משמש? זו לא העונה של המשמש, אבל זו כן העונה של השזיף.


[519.24]
תגידי לי, יש דבר אחד שאת יודעת לעשות כמו שצריך? סליחה?! אנשים אמרו לי: "מה אתה הולך להקליט באולפן העלוב הזה, "עם הטלילה המוזרה הזאת?" אוהו, כמה שהם צדקו. השיר השני של ויי-פיי בוסקילה ישחרר לאוויר העולם צריך להיות מושלם! אבל איך הוא יהיה מושלם, אם במקום משמש מביאים לו שזיף?!


[544.32]
עכשיו תעזבו אותי בשקט, כולכם! גם את!


[552.64]
לא. מה "לא"? -אתה לא תצעק עליי. סליחה? -אתה גם לא תצעק על טלילה, ולא תעליב את צוף החברה שלי ואת השיר שלה. רק רצינו לעזור. אז אולי אנחנו לא יודעות להלחין שירים או להביא משמשים, אבל אנחנו אלה שצפינו בקליפ של השיר שלך ועשינו לך מיליון לייקים, אז תתייחס אלינו קצת יותר בכבוד.


[578.16]
אני מצטער. זה לא אתם. זה אני. אני פשוט... אני מת מפחד. -למה?


[599.8]
מה אם אנשים לא יאהבו את השיר השני שלי? מה אם הם יגידו שהוא לא טוב כמו הראשון? אני מצטער שהייתי מגעיל, אבל אתן מבינות מה עובר עליי?! אתה יודע שאני אלופת הארץ בהרמת משקולות? את?! בשנה שעברה לקחתי את האליפות ו... אני ממש מפחדת ללכת השנה, כי כולם מצפים ממני לנצח. אתה יודע איזה לחץ זה? אני לגמרי מבינה אותך. גם אני מבינה אותך. כל הציונים שלי הם מאה. כל מבחן - מאה. אז לפני כל מבחן אני ממש בלחץ - מה אם הציון שלי לא יהיה טוב פתאום? גם אני, כשאני הולכת לסופר, כל פעם שאני בוחרת אבטיח יוצא לי אבטיח מושלם. מושלם. תמיד לא קמחי, בלי גרעינים, מתוק בדיוק במידה הנכונה, וכל פעם מחדש אני מתה מפחד - מה אם הפעם לא יצא לי אבטיח מושלם? דוגמה טובה? -בטח. אתה מבין, אם טלילה מצליחה למצוא אבטיחים טובים, אתה תצליח להוציא הרבה שירים טובים. לא רק אחד. ואם יצא שיר אחד גרוע, נסלח לך.


[660.36]
תגידו... אני יכול לשמוע את השיר הזה שלכן עוד פעם? ברור! רק לפני זה, יש משהו קטן שאתה צריך לעשות.


[672.08]
"אלברט, זה בשבילך. "כאן ויי-פיי בוסקילה ממליץ לכם לבוא לבלות "בחורשת האקליפטוסים שמאחורי הפארק. "יש שם מתקנים, פינות חמד, גינות נוי, "והכול תחת פיקוחו של הפקח מספר אחת בארץ, "מר אלברט רחמים פררה."


[700.4]
"יש לה איזה כוח, אני לא יכול להסביר. "פותחת איזה רגש שאני לא ממש מכיר. "מתאימה לכל מצב, ליום קיץ, ליום סתיו, "רק היא יודעת מה עובר עליי בדיוק עכשיו. "וכשמילים נדבקות לה לצלילים "היא מרימה אותי מעל העננים. "מוזיקה עושה לי טוב, מזיזה לי את הגוף, "מוזיקה תמיד איתי, גם כשבפנים עצוב. "תגידי לה. -לה. -תגיד לי מי. -מי. "תשיר איתי עכשיו יפה בקול שני. "תביאו פה. -פה. -נכניס גם סול. -סול. "עכשיו כולם ביחד בקול גדול. "לה-לה-לה... "כן, כן, כן. "לה-לה-לה... "המוזיקה... "לה-לה-לה... "עולה, עולה, "עולה... "עולה, "עולה המוזיקה.


[799.84]
"וכשהיא מגיעה, נוגעת בתוכי, "רועשת ולוחשת, היא מרגישה אותי. "היא כמו החברה הכי הכי טובה, "אותי היא מנחמת, אותי היא מקפיצה. "וכשאני צוללת פנימה לתוכה "היא שמה לי כנפיים, אותי היא מעיפה. "מוזיקה עושה לי טוב, מזיזה לי את הגוף, "מוזיקה תמיד איתי, גם כשבפנים עצוב. "תגידי לה. -לה. -תגיד לי מי. -מי. "תשיר איתי עכשיו יפה בקול שני. "תביאו פה. -פה. -נכניס גם סול. -סול. "עכשיו כולם ביחד בקול גדול. "לה-לה-לה... "כן, כן, כן, "לה-לה-לה... "המוזיקה... "לה-לה-לה... "עולה, עולה... "עולה... "עולה... "עולה המוזיקה."


[877.8]
"שונא שיעורים, שונא קלמרים, "שונא שמחכים עפרונות בלי מחקים. "שונא שכואבים לי השרירים, "שונא לשבת באוטו בפקקים. "כוסות מלוכלכות, פירה עם חתיכות, "שקדיות שלא פורחות, שונא שקיעות וגם זריחות. "שונא את זהבה ושלושת הדובים..." לא, לא, לא. טלילה, לעצור בבקשה. לא. ויי, אתה שומע? -כן. כשכתבתי שאני שונאת את זהבה ושלושת הדובים התכוונתי בעיקר לדוב הקטן. אני רוצה להרגיש את זה ממך, בסדר? ברור. הדוב הקטן. שונא אותו. איכ... או-קיי. "שונא את זהבה ושלושת הדובים..." לא, לא, לא. לא טוב. טלילה, תעצרי. אני מצטערת, זה לא עובד. זה פשוט לא עובד... מה, לא, רגע, צוף! לאן את הולכת? אני יכול לשנוא יותר. נו, צוף! תכתוב וייעוץ לשון לכתוביות: רווית ליגוםDescription:
More from this creator:
כאן חינוכית | זמר מפורסם שרומי מעריצה מגיע להקליט שירים באולפן של טלילה. רומי מנסה להשיג סלפי איתו ,אבל מסתבר שהזמר לא נחמד כפי שחשבה. משתתפים: שקד הכט, טופז ענבר, גל שנהב אהרונוביץ', מיכאל פרנק, קובי פרג', רוני הדר. ___ • להרשמה לערוץ כאן חינוכית ביוטיוב ◄ https://goo.gl/DAtpbg

• עיקבו אחרי כאן | חינוכית בפייסבוק ◄ https://www.facebook.com/23tv.tv

• צייצו לנו בטוויטר כאן | חינוכית ◄ https://twitter.com/23tv

• עיקבו אחרי כאן | חינוכית באינסטגרם ◄ https://www.instagram.com/kan23tv

• כאן | חינוכית אתר האינטרנט ◄ https://goo.gl/r8JqhB

Disclaimer:
TranscriptionTube is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for sites to earn advertising fees by advertising and linking to amazon.com
Contact:
You may contact the administrative operations team of TranscriptionTube with any inquiries here: Contact
Policy:
You may read and review our privacy policy and terms of conditions here: Policy