ילדי בית העץ עונה 2: זה מה שקרה

by: כאן חינוכית

Download this transcript

Transcript:

[3.0]
"אנחנו ילדי בית העץ, "עושים פה כל מה שבא לנו "כי זה העולם שלנו, "העולם שלנו."


[10.32]
מה זה צריך להיות?! מי מעך את האמנון?! מה עשו לתמר?! איזו חוצפה!


[31.4]
רולר-בליידס...


[39.04]
אמנון ותמר?! לא, זאת לא אני. מה את שחה... זאת לא את? -לא.


[55.84]
ומה בנוגע לעקבות הרולר-בליידס בערוגת הפרחים? זאת גם כן לא את? -זאת לא אני. יש הרבה אנשים שמחליקים על רולר-בליידס בחורשה. אולי אלה הם? -אולי אלה הם. נכון. הבנתי. זאת לא את. אם כך, הרשי להציג בפנייך את ראיה מספר שתיים - הצמיד! את עדיין טוענת שזאת לא את?! -אה... אין לך לאן לברוח, רומי מועכת הפרחים! טוב, אני מודה, זה הצמיד שלי. אני מעכתי את הפרחים בערוגה. -אה הא! -אבל זאת לא אשמתי. דניאל גרם לי לעשות את זה. -דניאל? תן לי לספר לך בדיוק איך זה קרה. אז ככה... "הא הא הא הא הא... "הא הא הא הא הא... "הא הא הא הא הא..." -דניאל, אני צריך שתירה בי. שחר, הכול בסדר בראש שלך? -כן. הכול מצוין, ואני ממש ממש צריך... שתירה בי. בזה? זה לא יפגע ביתוש. -זה כל העניין. עופרי כל הזמן מאיימת עליי בזה, וכל פעם שהיא עושה את זה אני מתקפל. איך מאיימת? ככה? כן, בדיוק ככה. ואז אחרי זה היא צוחקת על זה שעה. אני חייב שתירה בי בזה כדי שאני אבין שלא קורה לי כלום, ואני אפסיק לפחד מזה כל כך. אתה לא תרגיש את זה בכלל. -או-קיי, אז אתה תוכל לירות בי? שחר יקירי, אני החבר הכי טוב שלך. ואם אני לא אירה בך, אז מי כן? אחלה. אז אתה תוכל לירות בי מחר בארבע? האמת היא שמחר בארבע יש לי משהו, אבל אולי אני יכול לירות בך בשלוש וחצי. מעולה! סגור! מחר בשלוש וחצי אתה יורה בי. -בכיף.


[150.56]
מרתק... אבל עדיין לא הבנתי איך זו אשמתו של דניאל שאת מעכת לי את הפרחים. הינה, אני מגיעה לזה. אז ככה...


[161.08]
הינה אתה! קבענו שאתה יורה בי בשלוש וחצי, לא? בסדר, אני פה עכשיו, או-קיי? תירגע! מה אתה לובש? -קצת הגנה. מה הגנה? אלה חיצי ספוג. גם אם אני אזרוק עליך את הרובה, אתה לא תרגיש את זה. מה יש לך בעין? -כלום. טוב, אתה מוכן? -לא נראה לי. שלוש... שתיים... אחת... "גו"!


[184.96]
בואנה, אתה צדקת, באמת לא מרגישים כלום!


[198.52]
הבנת? אני מעכתי את הפרחים בערוגה, אבל זאת ממש לא הייתה אשמתי. עכשיו הכול ברור! זאת אשמתו של דניאל!


[208.8]
שלי? זו ממש לא אשמתי! לא תצליח לחמוק מזה, דניאל ידידי! אתה הוא שגרמת לרומי למעוך לי את ערוגת האמנון ותמר! אולי אני גרמתי לרומי למעוך את הערוגה, אבל זאת ממש לא אשמתי. תשמע מה היה.


[227.84]
דניאל, אני חייבת שתראה משהו. צוף, אני לא יכול עכשיו. אני צריך ללכת לירות בשחר. אין לי מושג מה אמרת עכשיו, אבל אני צריכה שתראה קסם. קסם? כן, קסם מטורף. אני חייבת לבדוק אם הוא עובד. טוב, אבל זריז, אני מאחר לשחר. -תבחר קלף.


[249.48]
תזכור מה הקלף. -כן. עכשיו תכניס אותו לחבילה בלי שאני אראה.


[256.56]
עכשיו תחזיק את החבילה. אברקדברה... אישטה לה פישטה ימפמפוני! זה הקלף שלך? -לא. אתה בטוח? -כן, צוף. זה שבע לב. שלי היה אס תלתן. אוף! אני חייבת להצליח בזה. צוף, אני חייב ללכת, באמת... -עוד פעם. אולי... -תבחר קלף! -אבל אני לא רוצה, אני חייב... -תבחר קלף! או-קיי...


[280.52]
תזכור מה הקלף. -כן. עכשיו, תכניס אותו לחבילה בלי שאני אראה, כן? -הינה. אולי אני... בעצם צריכה להעיף את הקלפים למעלה ולא למטה? -אולי. טוב. תחזיק את החבילה. אברקדברה... אישטה לה פישטה ימפמפוני! אאו... -זה הקלף שלך? -אאו... את העפת לי את הקלפים לעין! -זה הקלף או לא? לא, זה לא הקלף שלי, צוף! אני חייב ללכת עכשיו! איי... אח...


[312.92]
אתה מבין? אם צוף לא הייתה מכניסה לי את חפיסת הקלפים לעין, נראה לך שהייתי מפספס את שחר?! -ואז לא היית פוגע ברומי, והיא לא הייתה מועכת לי את ערוגת הפרחים של האמנון ותמר. אז בעצם האשמה האמיתית היא... אני?! זאת ממש לא אשמתי! מצטער לאכזב אותך, צוף חביבתי, אבל נתפסת! את גרמת לדניאל לפספס את שחר, לפגוע ברומי ולמעוך לי את ערוגת הפרחים! אולי אני פגעתי לדניאל בעין, אבל זאת ממש לא אשמתי! אני לא מאמינה... היי, טלילה. -קופסת הקסמים שלי! לא, את לא מבינה. אחרי שחזרתי מהסדנה לאילוף פילים בהודו, ואז עברתי לרומניה לסדנת חיפוש ערפדים, אז שם פגשתי את צ'אן קנסטה, הקוסם המפורסם, והוא נתן לי את קופסת הקסמים שלו במתנה! יש לי כל כך הרבה שאלות לשאול אותך, שאני אפילו לא אתחיל. את לא מבינה, אני שנים לא פתחתי את הקופסה הזו! נו, אז תפתחי אותה.


[371.28]
הו! אוי, המטפחת שמחליפה צבעים... הו, והקוביות... בקוביות האלה אני יכו... לא, אני לא מאמינה... הקלפים שלי... עשיתי בזה את הקסם הראשון שלי! נו, תעשי לי. -מה, כן? טוב.


[390.16]
טוב, האמת שלא עשיתי קסם כבר כל כך הרבה זמן, שאני לא בטוחה שאני זוכרת... טוב, אבל אני אעשה לך בכל... אני לא יודעת... אני לא יודעת... לא נראה לי... -טלילה! טוב, הינה אני עושה. בסדר, תבחרי קלף מן החפיסה...


[403.0]
יפה. עכשיו תחזירי אותו לחפיסה.


[408.76]
תחזיקי את כל הקלפים, אבל תחזיקי טוב, חזק חזק. אברקדברה... אישטה לה פישטה... ימפמפוני... זה הקלף שלך? -כן! איך ידעת?! יואו, את חייבת לגלות לי! אני מצטערת, אני לא יכולה. קוסם אף פעם לא מגלה את הקסמים שלו. אבל את לא קוסם. את עובדת באולפן. אה אה... אני חתמתי על אמנת קוסמים עם צ'אן קנסטה. מה זו אמנה? מה, את הארי פוטר? נו, אני חייבת לגלות לי! צוף, מצטערת, יש דברים שלא מגלים. תגידי, אני יכולה לשאול את הקלפים האלה? אתה מבין? אם טלילה לא הייתה מטריפה אותי בקסם הזה, לא הייתי פוגעת לדניאל בעין... ודניאל לא היה מפספס את שחר ופוגע ברומי, והאמנון ותמר היו ניצלים! -בדיוק! אז האשמה האמיתית היא בעצם... אני?! -ברור! -זאת ממש לא אשמתי! טלילה סיבוני, את מואשמת בחיסול ערוגת האמנון ותמר שלי. אי לכך ובהתאם לזאת... -אה אה אה... לפני כן אני יכולה רק להשמיע את הגרסה שלי? אני לא מוצא בזה שום טעם אבל כן, גם לאשם מותר להשמיע את קולו. אז ככה... ישבתי לי באולפן שלי בשקט ובשלווה...


[478.6]
מה זה? -זה נקרא שקט! אני יודע שאת לא מכירה את זה, אבל שווה לנסות! מה אתה רוצה? הריני להודיעך שברצוני להקים ערוגת פרחים. לכן עליי למשוך צינור השקיה מגינת האולפן שלך, ולבצע חפירות בעזרת פטיש אוויר. אלברט, כל מה ששמעתי זה - "בלה-בלה-בלה, גינה... בלה-בלה-בלה, צינור... "בלה-בלה-בלה, אוויר..." -אני מתחיל בחפירות! מתחיל? אתה כבר חופר לי רבע שעה. להתראות. שלום.


[514.84]
זהו, החפירות הסתיימו. תודה על הסבלנות. תודה על כאב הראש. -בכיף. בשביל זה אני פה. יום טוב לך. יואו... איזה בלגן! אני לא מאמינה שאני צריכה לסדר את כל זה... טוב, בעצם אני לא באמת צריכה.


[561.32]
אני לא מאמינה... אז אם אני לא הייתי מקים את ערוגת הפרחים, לא הייתי צריך את צינור המים, ואז לא הייתי קודח בפטיש האוויר, ואת לא היית מוצאת את קופסת הקסמים, ועושה את הקסם הזה לצוף, ואז צוף לא הייתה פוגעת בדניאל, והוא לא היה מפספס... את שחר, ופוגע ברומי, והיא לא הייתה רומסת לי את ערוגת האמנון ותמר. ב-די-יוק. אז, אז מי שאשם בכל הסיפור הזה הוא... הוא בעצם... אני.


[596.6]
אני חיסלתי אותם... במו רגליה של רומי אני חיסלתי אותם! אתה לא חיסלת אותם. תפסיק! -אני כן! אני הייתי ראשון בשרשרת! אני אשם בחיסול הערוגה שלי! זה בכלל לא משנה מי אשם. -נכון, אלברט. זה לא משנה מה היה. מה שמשנה זה מה שעושים עכשיו. ועכשיו חשוב שנטפל בערוגה. זה מה שחשוב. -נכון. ובדיוק בשביל זה הבאנו לך פה... כמה שתילים. נוכל לבנות ערוגה חדשה. -כולנו. יחד.


[651.92]
תשמעו, זה יפה אפילו יותר מהערוגה הקודמת! כל הכבוד, ילדים! וטלילה. -בכיף. אתה רואה? הרעיון שלי להקים גינת פרחים היה רעיון מעולה. זה... זה היה רעיון שלך? -כן! אתה לא זוכר?


[679.08]
היי, אלברט. מה אתה עושה פה? אני תוהה מה כדאי לעשות פה. חשבתי אולי... אולי נדנדות. אולי אפשר גינת פרחים. גינת פרחים את אומרת... מעניין...


[697.72]
אז אם את לא היית ממליצה לי להקים את הערוגה, אני לא הייתי זקוק לצינור השקיה, ולא היה כל צורך להשתמש בפטיש האוויר, ו... וטלילה לא הייתה מוצאת את קופסת הקסמים של צ'ון חמוסטה... וצוף לא הייתה מנסה את הקסם... דניאל לא, לא... דניאל לא היה נחבל בכלל ומפספס את שחר, ורומי לא הייתה מועדת והורסת לי את הערוגה! י... ילדים? רומי? צוף, צוף, צוף? שחר? שחר?


[723.8]
שמישהו יוציא כבר את לוקה. מישהו או מישהי. אני עושה לכם שקשוקה, והיא לא באחריותי. "אני בטלפון. יעל, תיקחי אותה את. "אין מצב, יואב. אני לקחתי בשבת. "תמיד אני. די... -תמיד אתה? ממש בדיחה. "נו, אני הולכת אתה בא? -מה? "אמרתי 'אתה בא' ואתה בא. -בסדר, אבל קצר והביתה חזרה. "מעולה, יש לי פיפי, ונמאס מהמזגן, "וכשהוא משחק איתי הכי טוב לי בעולם. "וחיכיתי שנצא כבר אל הגן. "וכשהיא מלטפת הכי טוב לי בעולם. "היי, איזה כיף, הינה שירי ומיכל. "ויי, הינה שי. מה, הבאת כדור-סל? "עוד חברים, עוד ילדים. כדור? "לוקה, לא! -לוקה, אסור! "לוקה, בואי תראי, תראי איזה מקל. "אני זורק, ואת תחזירי ליעל. "תראו איזו מתוקה, היא מכשכשת בזנב. "לוקה, אני עם חברות. תישארי פה עם יואב. "וזה מה שקרה. אמרתי לו לשמור עליה. "זה מה שקרה. זו בכלל אחריותה. "זה מה שקרה. -לא אכפת לי מי ומה, "העיקר שסוף סוף יצאתי לגינה. "זה מה שקרה. שקרה, שקרה. "זה מה שקרה. שקרה, שקרה. "זה מה שקרה. שקרה, שקרה. "זה מה שקרה. "פה בה פה בה בה... "פה בה פה בה בה... "פה בה פה בה בה בה... "פה בה פה בה בה... "זרקו לי מקל. מקל? "תכף המקל אצלי. נו, איפה המקל? "חתול מיילל? המקל יחכה. "להפחיד חתולים זה הרבה יותר שווה. "רינגו, גם אתה פה? מעניין... "קלטת ת'חתול היללן, המעצבן? "אז קבל תכנון: כל אחד מאיתנו יתפוס כיוון. "אני אקיף ת'ברוש, אתה תבוא ממול. "ביחד נשתיק אותו בטוח, איזה 'קול'!


[827.6]
"מחשיך... -מחשיך... -חשוך... "איפה לוקה? לא איתך? -איפה לוקה? לא איתך? "מי ראה את לוקה? -איפה אני? "חשוך פה כל כך... "וזה מה שקרה. אמרתי לו לשמור עליה. "זה מה שקרה. זו בכלל אחריותה. "וזה מה שקרה. "שכחו אותי לבד עם עצמי באמצע הגינה. "זה מה שקרה. שקרה, שקרה. "זה מה שקרה. שקרה, שקרה. "זה מה שקרה. שקרה, שקרה. "זה מה שקרה. "לוקה נעלמה. מה יהיה איתה? "אני כל כך מודאגת. מה אם היא בצרה? "אמרת שאתה איתה. -אני? מה פתאום. רק ליוויתי אותך. "היא בכלל הכלבה שלך. את הבאת אותה כשהייתה גורה. "פתאום היא שלי, בגלל שאיבדת אותה? -אני דואג לה נורא. "לוקה. -לוקה. -לוקה. -לוקה. -לוקה. -לוקה. "הינה לוקה. -לוקה, בואי הנה מייד! "איפה היית? למה הלכת מפה לבד? "ומה זה כל הבוץ הזה? איזה בלגן... "יאללה, למקלחת, בואי נלך מכאן. "למה את רועדת? לוקה מסכנה... "בואי לחיבוק, טובה, טובה. "הביתה, הביתה. כבר ממש מאוחר. "יואב, אתה בטוח מוציא אותה מחר.


[905.24]
"זה מה שקרה, שקרה. "זה מה שקרה, שקרה. "זה מה שקרה, שקרה.


[914.2]
"זה מה שקרה, שקרה. "זה מה שקרה, שקרה. "זה מה שקרה, שקרה." תכתוב וייעוץ לשון לכתוביות: רווית ליגום הבאה לשידור: שרון דולבDescription:
More from this creator:
כאן חינוכית | אלברט מופתע לגלות שמישהו הרס את ערוגת הפרחים שלו. הוא פותח בחקירה ומנסה לגלות מי אשם. הראיות מובילות אותו אל רומי אבל היא טוענת שהאשם הוא דווקא מישהו אחר. החקירה הולכת ומסתבכת עד שהיא מובילה את אלברט לגילוי בלתי צפוי. ___ • להרשמה לערוץ כאן חינוכית ביוטיוב ◄ https://goo.gl/DAtpbg

• עיקבו אחרי כאן | חינוכית בפייסבוק ◄ https://www.facebook.com/23tv.tv

• צייצו לנו בטוויטר כאן | חינוכית ◄ https://twitter.com/23tv

• עיקבו אחרי כאן | חינוכית באינסטגרם ◄ https://www.instagram.com/kan23tv

• כאן | חינוכית אתר האינטרנט ◄ https://goo.gl/r8JqhB

Disclaimer:
TranscriptionTube is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for sites to earn advertising fees by advertising and linking to amazon.com
Contact:
You may contact the administrative operations team of TranscriptionTube with any inquiries here: Contact
Policy:
You may read and review our privacy policy and terms of conditions here: Policy